Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Doradca  w Świętokrzyskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Doradca  w Świętokrzyskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Doradca  w Świętokrzyskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Doradca  na obszarach Świętokrzyskie

Jak widać na wykresie, w Świętokrzyskie największą ilość wakatów zawodu Doradca  otwarcie w Kielce . Na drugim miejscu - Ożarów, a na trzecim - Wodzisław.

Regiony ocenił Świętokrzyskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Doradca 

Według statystyk naszej strony, zawód Doradca  jest najlepiej opłacanym w Sandomierz .Średnia pensja jest 2500 zł. Poniżej znajdują się Ostrowiec Świętokrzyski i Kielce.

Liczba ofert zawodu Doradca  w% przedziałach płacowych Świętokrzyskie

Według stanu na dzień 20.01.2017, z zawodu Doradca  Świętokrzyskie otwarcie 2 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 200 zł. 50% ogłoszeń z pensją 2 600+ zł i 0% z pensją 1 000 - 1 400 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Świętokrzyskie

Zawód Doradca  jest bardzo wypłacane w Dolnoslaskie.Poziom płac jest 3000 zł. Następnie przychodzi Wielkopolskie i Kujawsko-pomorskie.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.