Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Doradca Klienta w Świętokrzyskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Doradca Klienta w Świętokrzyskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Doradca Klienta w Świętokrzyskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Doradca Klienta na obszarach Świętokrzyskie

Jak widać na wykresie, w Świętokrzyskie największą ilość wakatów zawodu Doradca Klienta otwarcie w Kielce . Na drugim miejscu - Ostrowiec Świętokrzyski, a na trzecim - Wodzisław.

Regiony ocenił Świętokrzyskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Doradca Klienta

Według statystyk naszej strony, zawód Doradca Klienta jest najlepiej opłacanym w Sandomierz .Średnia pensja jest 2500 zł. Poniżej znajdują się Ostrowiec Świętokrzyski i Kielce.

Liczba ofert zawodu Doradca Klienta w% przedziałach płacowych Świętokrzyskie

Według stanu na dzień 20.01.2017, z zawodu Doradca Klienta Świętokrzyskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 200 zł i 0% z pensją 1 200 - 1 400 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Świętokrzyskie

Zawód Doradca Klienta jest bardzo wypłacane w Lubuskie.Poziom płac jest 2250 zł. Następnie przychodzi łódzkie i Opolskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Świętokrzyskie

Zawód Doradca Klienta jest bardzo wypłacane w Lubuskie.Poziom płac jest 2250 zł. Następnie przychodzi łódzkie i Opolskie.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.